PŘIDEJTE SE K NÁM

Měníme budoucnost. Nejen v doručování.

Od prvního dne, kdy nastoupíme do Gibon Delivery budete měnit budoucnost. Jak svou vlastní, tak našich zákazníků a mnoha lidí, kteří u nich nakupují. Bude to jen na vás, zda se stanete nejlepším v tom, co děláte. Nebo budete s námi růst a zasednete do managementu. Nebo vymyslíte efektivní řešení v dopravě, které necháme patentovat. Máme tu volnost a svobodu pustit se společně do všeho, co budete chtít

Budeme vám naslouchat a můžete nám mluvit do práce. Pokud se nám bude dařit, své benefity si zvolíte sami. Každý má rán něco jiného. Někdo se rozhodne pro volnou pracovní dobu, někdo bude chtít dělat kariéru. Jiného bude motivovat tučný bonus za nový byznys a dalšího práce s hi-tech zařízením. Čím více nás bude, čím více budeme růst, tím pestřejší bude spektrum našich benefitů a splněných snů.

START-UP

Nejsme jenom jiní, jsme naprosto výjimeční.

Jsme rostoucí společnost, která na svět pohlíží trochu jinak a chce svět dělat lepším místem. Nabízíme vám možnost podílet se na tom s námi. Dáváme vám možnost mluvit do řízení celé společnosti (u nás ti za kritiku nebo chytrý nápad nikdo hlavu neutrhne, ba naopak) a zároveň možnost si vydělat peníze. Pro každého, kdo by měl chuť, drive a snahu je u nás rozhodně možnost růstu v hierarchii společnosti.

GIBON RULEZ

Víte, co je nejlepší zaměstnanecký benefit?

Být při tom, když vzniká něco nového a revolučního.

Nabízíme vám to nejlepší, co máme

DORUČOVATEL

Pomozte nám vrátit lesk a respekt k tomuto povolání. Zapomeňte na přetížené řidiče v přetížené dodávce. Naše práce je o doručování zásilek, na které netrpělivě čekají jejich příjemci. Léta se jim nikdo nevěnoval. Pokud víte, jak vypadá špičkový servis, máte rádi lidi, technologie a ruch velkoměsta, pojďte mezi nás. My vám naopak pomůžeme splnit vaše sny. Ať je to nové auto, bydlení nebo cesta kolem světa.

MISTR LOGISTIKY, DISPEČER

Pokud se vyznáte v logistice, řízení autodopravy a rádi ostatním říkáte, co mají dělat, určitě se nám ozvěte. Potřebujeme zkušeného dispečera, který se nezalekne dopravní kalamity a i za těch nejhorších povětrnostních podmínek dokáže doručit zásilky včas. K ruce budete mít nejmodernější technologie a úžasný tým doručovatelů. S platem od nás rodinu pohodlně uživíte. A to i hodně velkou.

IT MANAGER

Chcete brát vítr z plachet zavedeným dopravcům? Pak jste u nás na správné adrese. Můžete s námi tvořit nejmodernější logistický systém a aplikace, díky kterým dokážeme v doručování téměř zázraky. Budete dohlížet nad jeho chodem a neustálým vývojem a zdokonalováním. Nač jezdit do Kalifornie, když se nám velké IT věci dějí přímo pod nosem.

SONE & CONTENT EDITOR

Budeme společně vymýšlet obsahové strategie a kampaně pro naše sociální sítě. Tvou misí bude pak tvorba publikačních kalendářů a samotného obsahu. Pokud ovládáš správu Facebooku, Linkedinu, umíš psát, budovat komunity, pracovat s fotkami a poradíš si dokonce s grafikou, jsi náš člověk. Na nájem v Praze, víkendové mejdady a pokaždé nový iPhone si u nás v klidu vyděláš.

GIBON RULEZ

U nás platí jediné pravidlo:

Dělej co máš rád a dělej to naplno.

VZHŮRU NA PALUBU

Přidej se k nám ještě dnes.

Čeká nás úžasná cesta, na které objevíme nová území. Na logistiku se budeme dívat s nadhledem a vždy najdeme ta nejlepší řešení. Naším cílem je dosáhnout nejlepších výsledků, překonávat zažité stereotypy a vylepšovat služby v doručování tak, aby díky nám byl život zákazníků o něco snazší a veselejší.

Pokud nechceš, abychom letěli bez tebe, ozvi se nám.

TOP